plexi@plexi.cz
menu
×

Váš prohlížeč již bohužel není podporován

Oficiální podpora firmy Microsoft pro aplikaci Internet Explorer 11 (IE 11) byla ukončena v roce 2020.

Stáhněte si, prosím, některý z modernějších a bezpečnějších prohlížečů:

Kdo jsme

MK PLEXI s.r.o. je ryze česká firma s 20-letou tradicí.

Sídlíme v Praze 4 Modřanech, kde máme cca 2400 m² výrobních a kancelářských prostor. Máme relativně velké skladové zásoby materiálu a jsme dobře technologicky vybaveni, takže výroba probíhá výhradně u nás s minimálními kooperacemi s jinými firmami.

Co děláme

Zabýváme se výrobou a zpracováním plexiskla a jiných plastů na zakázku. Vyrábíme reklamy, součástky z plastů i celé technologické celky. Naše výrobky reprezentovali Českou republiku už v roce 2010 na výstavě EXPO v Šanghaji.

Jak to děláme

Snažíme se přistupovat k zákazníkům tak, aby měli důvod se k nám vracet. To se nám snad daří, protože v naší databázi zákazníků máme už 9000 aktivních firem i jednotlivců, kteří u nás opakovaně nakupují. Tradice nás i zavazuje a proto archivujeme podklady pro zakázky po dlouhou dobu.

Naši zákazníci

 • firmy zabývající se vybavením obchodů po celém světě
 • zahraniční i české reklamní agentury
 • výtvarníci a architekti
 • vědecká pracoviště
 • školy, divadla a muzea
 • televizní a filmové společnosti
 • široká veřejnost

Kam směřujeme

Chceme se zaměřit na zlepšování kvality služeb a rozvíjet a zdokonalovat stávající technologie. Snažíme se o moderní postupy, chceme rozšiřovat znalosti a pole působností zaměstnanců na dílně i v kanceláři. Plánujeme spuštění e-shopu s našimi výrobky a pro trvalé zákazníky i portál umožňující přístup ke svým zakázkám v našem systému řízení výroby.

MK PLEXI s.r.o. a životní prostředí

Rádi bychom svou činností a svými výrobky přispěli k zlepšení životního prostředí a proto se snažíme nabízet a propagovat materiály, které zatěžují životní prostředí co nejméně. Zbytky a odřezky třídíme pro recyklaci, použitelné zbytky se snažíme prodat i pod nákupní cenou.

S mnoha institucemi jsme spolupracovali na vědeckých přístrojích související s výzkumem ochrany přírody, ceny u těchto projektů jsme ochotni řešit velmi vstřícně.

Co když se to nepovede

K reklamacím se snažíme stavit čelem a řešit je pokud možno okamžitě. Naše firemní politika je taková, že případnou reklamaci zaměstnanec cítí jako osobní pohanu a snaží se situaci co nejrychleji napravit.

Při počtu cca 800 zakázek měsíčně se může stát, že zákazník není se zakázkou spokojen – reklamovat ji může u obchodníka, u kterého ji objednával, popřípadě u vedení společnosti na adrese mkrutil@plexi.cz. Každou reklamací se budeme neprodleně zabývat. Bohužel drtivé množství reklamací souvisí s dopravou výrobku nějakou spediční službou, kdy si zákazník zboží přebere nekompletní, rozbité, polámané, či jinak zničené.

Více o přebírání zboží a dopravě zde.

Podporujeme

 • MK plexi s.r.o. od založení spolupracuje s nadací Jedličkova ústavu, které zdarma vyrábíme a opravujeme kasičky pro veřejné sbírky
 • spolufinancovali jsme dva sociální automobily rozvážející obědy seniorům na Praze 4
 • zdarma jsme vyrobili okna do batyskafu pro Projekt Hydronaut pana Matyáše Šandy
 • nadále se účastníme jednorázových charitativních a reklamních počinů mnoha nadací, spolků a divadel

Používáme soubory cookies ke zlepšení uživatelského prostředí na těchto webových stránkách, pro analýzu provozu a personalizaci obsahu a reklamy.

přijmout všenastavitodmítnout