plexi@plexi.cz
menu
×

Váš prohlížeč již bohužel není podporován

Oficiální podpora firmy Microsoft pro aplikaci Internet Explorer 11 (IE 11) byla ukončena v roce 2020.

Stáhněte si, prosím, některý z modernějších a bezpečnějších prohlížečů:

Magnetické bločky, popisky a cenovky

Magnetické bločky jsou moderní, reletivně levnou možností pro instalaci certifikátů, cenovek a popisek zboží ve velmi atraktivní formě. Jsou spojené zalisovanými neodymovými magnety, které mají při malé velikosti velkou magnetickou sílu.

Obvykle se pro cerifikáty a reprezantativní grafické ztvárnění používají bločky silnější v celkové síle 24-40mm, pro cenovky a popisky je lze použít už od síly 8mm.

Nespornou výhodou je možnost výměny grafiky či popisky bez námahy, stačí od sebe jednoduše oddálit magneticky spojené destičky.

Při instalaci pak jistě oceníte, že působením statického náboje na plexiskle se tiskovina na jednu stranu „přilepí“ a zabrání tak posunu při kompletaci.

Magnetické bločky a popisky vyrábíme nejen na zakázku – několik typů máme i skladem. Přijímáme objednávky jak na kusové zakázky, tak i na velké serie.

Velmi zajímavého efektu lze docílit v kombinaci s digitálním tiskem– tisk s vloženým certifikátem či cenovkou nejsou ve stejné rovině a to vytváří prostorový efekt.

Používáme soubory cookies ke zlepšení uživatelského prostředí na těchto webových stránkách, pro analýzu provozu a personalizaci obsahu a reklamy.

přijmout všenastavitodmítnout