plexi@plexi.cz
menu
×

Váš prohlížeč již bohužel není podporován

Oficiální podpora firmy Microsoft pro aplikaci Internet Explorer 11 (IE 11) byla ukončena v roce 2020.

Stáhněte si, prosím, některý z modernějších a bezpečnějších prohlížečů:

Plexisklové vložky pro mobilní klimatizace

Vyrábíme na míru plexisklové vložky do oken pro výdech mobilních klimatizací.

Inspirovali jsme se provedením síťky proti hmyzu dodávané k plastovým oknům. Námi dodaná vložka do plastového, popř.dřevěného okna se v rámu zajistí nerezovými packami a pokud lze do rámu instalovat síťku proti hmyzu, tak zpravidla umožňuje po vyjmutí koncovky od klimatizace normálně zavřít okno.

Vložka do okna je čirá, takže není ani prakticky vidět, na přání ji lze vyrobit z kouřového či mléčného plexiskla.
Otvor pro koncovku klimatizace, popř. jen pro hadici děláme individuálně dle požadavků zákazníka. Zákazník od nás dostane výkres, do kterého je třeba doplnit rozměry jeho okna a upřesnit, kde chce mít otvor pro výdech, doporučujeme dodat koncovku, abychom mohli připravit její optimální upevnění.
Leckdy je jednodužší místo otvoru pro originál koncovku udělat pouze kulatý otvor pro hadici. Koncovky jsou většinou řešeny pro jednorázové nacvaknutí na průchodku a potom bývá problém jejich demontáž, aby šlo zavřít okno. Mnohem jednodužší je prostrčit hadici skrz kulatý otvor..

Způsob zaměřování okenního rámu je popsán zde.
Pro zobrazení bezpečnostních pokynů klikněte zde.

Cena vložky do okna vychází okolo 4000Kč včetně DPH , bude spočítána dle velikosti okna, otvoru a způsobu upevnění koncovky výdechové hadice a síly rámu okna.

Vložku do okna lze občas vyjmout a ve vaně umýt jarem, osprchovat vodou, neměla by přijít do styku s lihovými přípravky na čištění oken. Vložka do okna má samozřejmě UV filtr.
Více se o čištění a údržbě plexiskla dozvíte zde.

Termín výroby cca 1-2 týdny. Výkres pro zaměření okna ke stažení máme zde.


Zájemci si mohou výkres stáhnout, vyplnit a poslat na náš mail plexi@plexi.cz pro cenovou nabídku.

Okenními vložkami se primárně zabývá kolega Jan Pátek tel. 601 167 937, ten Vám též nejlépe odpoví na Vaše případné dotazy.

Používáme soubory cookies ke zlepšení uživatelského prostředí na těchto webových stránkách, pro analýzu provozu a personalizaci obsahu a reklamy.

přijmout všenastavitodmítnout