plexi@plexi.cz
menu
×

Váš prohlížeč již bohužel není podporován

Oficiální podpora firmy Microsoft pro aplikaci Internet Explorer 11 (IE 11) byla ukončena v roce 2020.

Stáhněte si, prosím, některý z modernějších a bezpečnějších prohlížečů:

Polypropylen

Polypropylen (PP) je vysoce houževnatý materiál, odolný chemikáliím. Prodáváme a zpracováváme polypropylen obchodních značek ……….

Vlastnosti

Polypropylen je pevný materiál odolný vůči UV záření i chemikálím, snáší dobře teploty okolo 100°C. Dá se velmi dobře obrábět i svařovat. Nedá se lepit, tisknout lze jen na PP folie k tomu určené (Axprint). Nedá se řezat laserem.

Prodáváme a zpracováváme

Polypropylenové desky síly 3–20 mm. Nejpoužívanějšími odstíny jsou šedá, černá a přírodní (mléčná). V případě zájmu lze sehnat i jiné odstíny např. bazénová modrá, bílá, atd. Základní formát desek bývá 1,5 x 3 m.

Polypropylen dokážeme řezat na pile, frézovat, ohýbat a především svařovat. Jsme schopni na nádrže navařovat příruby námi vyrobené i standartní seriové výrobky. Veškeré informace o svařování polypropylenu a polyetylenu zde…

Z polypropylenu vyrábíme
Nádrže, chemické přístroje, laboratorní pomůcky, přepravky pro rozvoz jídla, příslušenství bazénů, technologické celky pro chemicky agresivní prostředí, sprchové vaničky a zásobníky do karavanů, dekorační i samozavlažovací truhlíky.

Používáme soubory cookies ke zlepšení uživatelského prostředí na těchto webových stránkách, pro analýzu provozu a personalizaci obsahu a reklamy.

přijmout všenastavitodmítnout