plexi@plexi.cz
menu
×

Váš prohlížeč již bohužel není podporován

Oficiální podpora firmy Microsoft pro aplikaci Internet Explorer 11 (IE 11) byla ukončena v roce 2020.

Stáhněte si, prosím, některý z modernějších a bezpečnějších prohlížečů:

COVID zábrany

Přepážky a zábrany k pokladnám a do recepcí

Na přání Vám vyrobíme jakoukoli přepážku či zábranu. Poradíme Vám s vhodným materiálem a způsobem uchycení.

Dodací termíny pro maloodběratele bývají cca 1 týden v závislosti na složitosti výroby a momentální frontě objednávek na dílně.

Covid zábrany rovné

Provedení: 5mm čiré plexi řezané laserem, všechny hrany zabroušeny, rohy mají radius. V přepážce otvor cca 300×120 mm (není problém na přání upravit velikost nebo jej vynechat).

Stojny jsou vyrobeny z 8mm plexi pro lepší pevnost, v dostatečné šíři pro optimální stabilitu. Ke každé přepážce dodáváme silikonové bunpony zabraňující posuvu stojny po povrchu stolu.

Přepážky je možné skládat za sebou, do různých úhlů, lze je i spojovat čirými plexisklovými prvky. Spojovací prvky mohou být rovné nebo rohové, bývají vyráběny na míru.

Velmi se osvědčil nerezový systém CITINOX Plus, hlavně pro zavěšení přepážek a jako distance u komunikačních otvorů. Na přání mohou být hrany polepeny výstražnou PVC folií.

Upozorňujeme zákazníky na nevhodnost použití lihových prostředků a rozpouštědel pro čištění plexisklových zábran. K čištění doporučujeme jarovou vodu, popřípadě čistý (lékařský benzín) který nezanechává šmouhy.

Více o čištění a ošetřování plexi zde.

Základní ceny rovných přepážek / covid zábran:

cena vč. DPH
Rovná přepážka – šířka 750 x výška 1000 mm1260 Kč
Rovná přepážka – šířka 1000 x výška 1000 mm1530 Kč
Rovná přepážka – šířka 1500 x výška 1000 mm2303 Kč

Tyto ceny platí pro odběr 1 až 2 kusů – pro větší množství či jiné rozměry si prosím vyžádejte aktuální cenovou nabídku.

Covid zábrany ohýbané

Provedení: 5mm čiré plexi, polotovar řezán laserem, hrany zabroušeny. Jsou dražší než rovné, ale jejich vzhled a funkčnost bývá lepší.

Spodní ohyb umožňuje přilepení přepážky na recepční pult či táru, popřípadě lze přepážku vybavit silikonovými bunpony proti posuvu po stole.

Základní ceny ohýbaných přepážek /covid zábran:

cena vč. DPH
Ohýbaná přepážka 750 x 950 x 250 mm2006 Kč
Ohýbaná přepážka 950 x 950 x 250 mm2270 Kč
Ohýbaná přepážka 1500 x 950 x 250 mm3046 Kč

Tyto ceny platí pro odběr 1 až 2 kusů, pro větší množství či jiné rozměry si prosím vyžádejte aktuální cenovou nabídku.

Ceny jsou aktualizovány dne 9.5.2021, v horizontu několika dní se mohou změnit dle ceny surovin. Prosím, vyžádejte si aktuální nabídku. Ceny na ostatní rozměry a provedení přepážek a zábran Vám rádi spočítáme dle Vašeho zadání.

Covid zábrany závěsné, montáže přepážek

Zavěšené zábrany je dobré použít tam, kde je třeba zajistit stabilitu a nelze použít širokou základnu. Pokud to jde, doporučujeme nerezové závěsné prvky Citinox.
Montujeme přepážky na míru do recepcí, školních jídelen, lékáren, poliklinik a dalších institucí…

Zpět na úvod

Používáme soubory cookies ke zlepšení uživatelského prostředí na těchto webových stránkách, pro analýzu provozu a personalizaci obsahu a reklamy.

přijmout všenastavitodmítnout