plexi@plexi.cz
menu
×

Váš prohlížeč již bohužel není podporován

Oficiální podpora firmy Microsoft pro aplikaci Internet Explorer 11 (IE 11) byla ukončena v roce 2020.

Stáhněte si, prosím, některý z modernějších a bezpečnějších prohlížečů:

Přířezy na míru

Prodej na míru řezaných plexisklových desek, tyčí a trubek

Všechny materiály, které nabízíme po deskách, prodáváme též po částech.

Plastové desky, tyče a trubky řežeme na míru dle přání zákazníka, včetně zaleštění či zabroušení hran. Tato služba, která by se dala nazvat „plexi přes ulici“ je našimi zákazníky hojně vyhledávaná pro velký sortiment našeho zboží a rychlost realizace. Stálí zákazníci vědí, že jim stačí zavolat či poslat mailem objednávku a než k nám dorazí, mají přířez plexi připraven.

Informace pro nové zákazníky: kvůli přířezu nemusíte platit celou tabuli, zaplatíte jen to, co si odnesete. Výjimku tvoří pěnové PVC a komůrkový polycarbonát – tyto materiály prodáváme po částech desek.

V kanceláři Vám rádi při telefonickém dotazu řekneme cenu. V ceně již bude započtena i práce dle Vaší poptávky. Plexi Vám zpravidla uřízneme na počkání.

Pokud zákazník potřebuje pouze menší kus desky a vybere si z našeho skladu vhodný zbytek, který si odnese celý, bude mu účtována velkobchodní cena!

Používáme soubory cookies ke zlepšení uživatelského prostředí na těchto webových stránkách, pro analýzu provozu a personalizaci obsahu a reklamy.

přijmout všenastavitodmítnout