plexi@plexi.cz
menu
×

Váš prohlížeč již bohužel není podporován

Oficiální podpora firmy Microsoft pro aplikaci Internet Explorer 11 (IE 11) byla ukončena v roce 2020.

Stáhněte si, prosím, některý z modernějších a bezpečnějších prohlížečů:

Prodej odřezků a zbytků

Pro studenty, kutily a výtvarníky jsme otevřeli místnůstku, kde si mohou vybrat odřezky různých barev a materiálů za cca 80% nákupní ceny.

Hodně lidí nás žádalo, že by si sami vybrali vhodný kousek plexiskla – potřebují se inspirovat, popřípadě si materiál „osahat“. To ale z hlediska bezpečnosti osob pohybujících se ve skladu a na dílně není reálné. Proto jsme zavedli separátní místnost s uloženými zbytky materiálů, kde se každý může v klidu a bezpečně probírat odřezky, zvážit si je a tím i okamžitě zjistit jejich cenu.

Ceny odřezků:

Čiré a mléčné plexi – 100 Kč/kg
Barevné plexi – 150Kč/kg
Pěněné PVC, bondy, axpet, petg, HPS, polypropylen, polyetylen – 80Kč/kg

Uvedené ceny jsou bez DPH

Pravidla prodeje odřezků:
Odřezky jsou většinou malé kusy, nečekejte, že zde najdete metrový a větší kus materiálu- od toho je prodej v kanceláři.
Prodej je založen na principu důvěry, kdy zákazník si sám vybere materiály, zváží, a dojde do kanceláře nahlásit hmotnost a zaplatit.
Prosíme o opatrnost při manipulaci, hrozí poranění ostrými hranami!
Berte v potaz skutečnost, že všechny kusy jsou prodávány jako poškozené za zbytkovou cenu, tudíž je nelze reklamovat ani po zakoupení vrátit.
Materiál zde zakoupený již dále nezpracováváme, ten si lze pouze odnést.
Prosíme zákazníky aby v místnosti s odřezky zachovávali pořádek- desky které vyjmuli z regálu a nechtějí si odnést zase vrátili na své místo.

Budeme se těšit na Vaši návštěvu a doufáme, že si u nás vyberete kus, který Vás bude inspirovat k nákupu velké desky!

Prodej odřezků plexiskla

Používáme soubory cookies ke zlepšení uživatelského prostředí na těchto webových stránkách, pro analýzu provozu a personalizaci obsahu a reklamy.

přijmout všenastavitodmítnout