plexi@plexi.cz
menu
×

Váš prohlížeč již bohužel není podporován

Oficiální podpora firmy Microsoft pro aplikaci Internet Explorer 11 (IE 11) byla ukončena v roce 2020.

Stáhněte si, prosím, některý z modernějších a bezpečnějších prohlížečů:

PVC pěněné

Desky z pěněného PVC patří mezi nejlevnější a nejrozšířenější reklamní materiály. Jsou sendvičového provedení, kraje tvoří tenká PVC folie a jádro napěněné PVC. Prodáváme a zpracováváme desky obchodních značek Palfoam, Foamalux, Vikupor.

Vlastnosti

Pěněné PVC má velmi nízkou hmotnost při relativně vysoké tuhosti, je odolné povětrnostním vlivům. Tento materiál je velmi používán pro velmi snadné zpracování (dá se řezat i nožem), lepit, šroubovat, atd.

Pěněné PVC má relativně měkký povrch, takže se snažíme mít v nabídce materiál s oboustrannou ochrannou folií.

Prodáváme a zpracováváme

PVC pěněné prodáváme a zpracováváme v sílách 2–18 mm pod obchodními značkami Palfoam, Foamalux, Vikupor. Desky mívají formát 2050 x 3050 mm. Používají se především v bílém provedení, ale vyrábějí se též v dalších 10 odstínech.

Tento materiál dokážeme
řezat, frézovat, ohýbat, lepit. Používá se na vývesní štíty a velké reklamní tabule, řežou se z něj písmena, výborně se polepuje a potiskuje. PVC nelze řezat laserem.


Pěněné PVC prodáváme po celých metrech

Pěněné PVC, které patří mezi nejlevnější reklamní materiály a má relativně měkký povrch a manipulací se snadno poškodí. Abychom zamezili ztrátám, prodáváme je po celých metrech, ovšem za velkoobchodní cenu. Samozřejmě jej naformátujeme na míru, zbytky si ale zákazník, pokud o ně projeví zájem, odnese.

Použití

Pěněné PVC se používá na vývěsní štíty a velké reklamní tabule, řežou se z něj písmena, výborně se polepuje a potiskuje.

Používáme soubory cookies ke zlepšení uživatelského prostředí na těchto webových stránkách, pro analýzu provozu a personalizaci obsahu a reklamy.

přijmout všenastavitodmítnout