plexi@plexi.cz
menu
×

Váš prohlížeč již bohužel není podporován

Oficiální podpora firmy Microsoft pro aplikaci Internet Explorer 11 (IE 11) byla ukončena v roce 2020.

Stáhněte si, prosím, některý z modernějších a bezpečnějších prohlížečů:

Kopírování a soustružení

Kopírování na fréze

Používá se tam, kde jde jen o pár kusů – zákazník dodá vzor, ale cena digitalizace podkladů by mohla převyšovat hodnotu celého výrobku. V praxi to pak vypadá tak, že zákazník dodá nějaký tvar namalovaný na kartonu a snaž se!

Jedná se o technologii vyloženě ruční práce, kde není požadována vysoká přesnost, ale pro její rychlost a efektivitu má své opodstatnění.

Nejvíce se využívá při výrobě náhražek oken pro automobily málo rozšířených značek, kdy majitel na své originální sklo rozbité zloději čeká často i několik týdnů a přitom potřebuje jezdit (zasklívali jsme již i autobusy). Další stálí zákazníci – využívající tuto technologii – jsou majitelé potravin, na jejichž dveře tluče hygiena a oni rychle potřebují přepážky do chladicích vitrín.

Soustružení

Soustružíme díly a tvary z jednoho kusu (popřípadě ze soulepů z více barev) a následně je leštíme. Vyrobili jsme již cca 30 000 ozdobných matek z plexiskla, které pro svou náročnou technologii nejdou vyrobit ani vstřikolisem. Často též vyrábíme komponenty laboratorních přístrojů.

Používáme soubory cookies ke zlepšení uživatelského prostředí na těchto webových stránkách, pro analýzu provozu a personalizaci obsahu a reklamy.

přijmout všenastavitodmítnout