plexi@plexi.cz
menu
×

Váš prohlížeč již bohužel není podporován

Oficiální podpora firmy Microsoft pro aplikaci Internet Explorer 11 (IE 11) byla ukončena v roce 2020.

Stáhněte si, prosím, některý z modernějších a bezpečnějších prohlížečů:

Hledáme kolegy/ně

Jsme relativně malý kolektiv do 30ti zaměstnanců, každý s každým nějakým způsobem spolupracuje, jde nám o to aby se u nás všichni zaměstnanci cítili dobře a snažíme se jim vycházet vstříc v jejich osobních potřebách.

V případě nutnosti lze poskytnout náhradní nebo neplacené volno, upravit pracovní dobu, atd. vše je na dohodě… Není problém čerstvě nastoupeným pracovníkům poskytnout dovolenou ve zkušební době.

Na popud několika kolegů vznikla i malá ale dobře vybavená posilovna, která byla zvláště v období Covidu velmi hojně používána.

Pro rozšíření našeho pracovního kolektivu hledáme zaměstnance na pozice uvedené vlevo ve sloupci Kariéra. Na Vaše případné dotazy k jednotlivým pozicím Vám rád odpoví jednatel společnosti Michal Krutil st., jemu též zasílejte své životopisy na mailovou adresu mkrutil@plexi.cz

Pokud by jste rád pracoval/la v naší společnosti na jiném pracovním zařazení než právě hledáme a máte pocit, že máte co nabídnout, pošlete prosím svůj životopis, obratem se Vám ozveme či odepíšeme.

Používáme soubory cookies ke zlepšení uživatelského prostředí na těchto webových stránkách, pro analýzu provozu a personalizaci obsahu a reklamy.

přijmout všenastavitodmítnout