plexi@plexi.cz

Váš prohlížeč již bohužel není podporován

Oficiální podpora firmy Microsoft pro aplikaci Internet Explorer 11 (IE 11) byla ukončena v roce 2020.

Stáhněte si, prosím, některý z modernějších a bezpečnějších prohlížečů:

Údržbář

Hledáme muže pro pravidelnou údržbu strojů, který si umí poradit, když se něco pokazí. Měl by umět svařovat kovy el. svářečkou (svářecí průkaz není podmínkou), pracovat se soustruhem, strojní pilou, vrtačkou atd.

Náplň práce:

  • pravidelná údržba strojového parku a vybavení budovy,
  • řízení osobního automobilu popř. dodávky do 3,5t,
  • spolupráce s výrobou při tvorbě přípravků a forem,
  • drobné pomocné práce ve výrobě,
  • udržování čistoty na pracovišti

Požadujeme:

  • minimálně SŠ vzdělání v technickém oboru,
  • samostatné a logické myšlení,
  • řidičský průkaz skupiny B,
  • pečlivost, spolehlivost,
  • trestní bezúhonnost

Nabízíme:

  • možnost práce i na zkrácenou pracovní dobu (např. volné pátky…)
  • mzdu 24.000 – 35.000 Kč

Na Vaše případné dotazy k této pozici Vám rád odpoví jednatel společnosti Michal Krutil st., jemu též posílejte své životopisy na mailovou adresu mkrutil@plexi.cz

přijmout všenastavitodmítnout