plexi@plexi.cz
menu
×

Váš prohlížeč již bohužel není podporován

Oficiální podpora firmy Microsoft pro aplikaci Internet Explorer 11 (IE 11) byla ukončena v roce 2020.

Stáhněte si, prosím, některý z modernějších a bezpečnějších prohlížečů:

HPS desky

Houževnatý polystyren (HPS, HIPS) se používá na reklamní výrobky, kde je důležitým kritériem cena. Prodáváme a zpracováváme desky pod označením HPS, HIPS, Iroplast, Metzoplast, Vikureen.

Vlastnosti

HPS je pevný cenově dostupný materiál, který se dá velmi dobře vakuově tvarovat, obrábět, lepit a dá se na něj tisknout. Nelze ale řezat laserem a nemá UV ochranu. Je relativně křehký a povrch se nedá leštit.

Prodáváme a zpracováváme

HPS desky v sílách 0,56 mm dokážeme řezat, frézovat, ohýbat, lepit či vrtat. Lze je též potisknout UV tiskem, příp. sítotiskem, či tvarovat vakuolisem. Hrany lze leštit diamantovým nástrojem.

Odstíny HPS a povrchové úpravy

Desky se vyrábějí ve cca 20ti barevných odstínech, nejběžnější odstíny jsou bílá a černá. Zpravidla se nevyrábí v čirém provedení (mimo desek pro sprchové kouty). Desky se vyrábějí v tlouštkách 0,56 mm, povrch může být lesklý, matný či s dekorem. Na přání lze nechat namíchat barevný odstín dle požadavku zákazníka (cca 500 kg).

HPS desky se vyrábějí extruzí, desky mívají více možných rozměrů. Možné základní rozměry HPS desek: 1 x 2m, 1,2 x 2m, 1,5 x 2m, 2 x 3m.

Z tohoto materiálu vyrábíme

Reklamní stojany, displeje pro oblast podpory prodeje, vakuové výlisky, světelnou reklamu.


Používáme soubory cookies ke zlepšení uživatelského prostředí na těchto webových stránkách, pro analýzu provozu a personalizaci obsahu a reklamy.

přijmout všenastavitodmítnout