2414 000 50
plexi@plexi.cz
menu
×

Váš prohlížeč již bohužel není podporován

Oficiální podpora firmy Microsoft pro aplikaci Internet Explorer 11 (IE 11) byla ukončena v roce 2020.

Stáhněte si, prosím, některý z modernějších a bezpečnějších prohlížečů:

Historie firmy

Firma MK PLEXI s.r.o. vznikla v říjnu roku 2000 na 100 m² v prostorách bývalé firmy VF Plexi v ulici V Horkách, jejíž původní majitel prohlásil práci s plexisklem za málo lukrativní a prodal ji i se dvěma zaměstnanci. Zásluhou velmi heroické práce zaměstnanců a všech zúčastněných jsme po roce rozšířili výrobu na cca 400 m² a kolektiv pracovníků se rozrostl na 8 lidí.

V roce 2003 jsme již byli nastěhováni na celkem 600 m² a náš tým měl 12 lidí. Tím jsme však přesáhli únosnost výroby ve dvorním traktu a v rámci zkvalitnění našich služeb jsme během Vánočních svátků v roce 2003 přesunuli provozovnu na stávající adresu do Modřan. Získali jsme tím 1200 metrů dílenských a kancelářských prostor, což nám dovolilo zakoupit nové a větší stroje a tím zrychlit a zkvalitnit naše služby a velmi rozšířit sortiment materiálů.

V roce 2010 nás už bylo 24 a rozšířili jsme výrobní plochu o dalších 700 m.

V minulém roce jsme se si pronajali poslední zbývající volné plochy v objektu. V současnosti máme cca 2400 m² výrobních, skladovacích a prodejních prostor a náš kolektiv čítá 30 lidí, kteří jsou schopni zvládnout i mimořádně složité či atypické projekty. Zavedli jsme jednotný systém pro řízení skladu, zakázek a kontrolu kvality, investovali jsme do dalších technologií, včetně 3D softwaru a Backlighte pro LED.

Nemůžeme si stěžovat na nedostatek práce, spíš by se dalo říci, že jsme ve stavu trvalé přetíženosti. Naši obchodníci denně vyřídí průměrně 190 mailů, a vytvoří přes 40 zakázek. Přesto se nám dost často stává, že nestihneme okamžitě odpovědět všem našim zákazníkům, za což se tímto omlouváme.