plexi@plexi.cz
menu
×

Váš prohlížeč již bohužel není podporován

Oficiální podpora firmy Microsoft pro aplikaci Internet Explorer 11 (IE 11) byla ukončena v roce 2020.

Stáhněte si, prosím, některý z modernějších a bezpečnějších prohlížečů:

Historie firmy

Firma MK PLEXI s.r.o. vznikla v říjnu roku 2000 na 100 m² v prostorách bývalé firmy VF Plexi v ulici V Horkách, jejíž původní majitel prohlásil práci s plexisklem za málo lukrativní a prodal ji i se dvěma zaměstnanci. Zásluhou velmi heroické práce zaměstnanců a všech zúčastněných jsme po roce rozšířili výrobu na cca 400 m² a kolektiv pracovníků se rozrostl na 8 lidí.

V roce 2003 jsme již byli nastěhováni na celkem 600 m² a náš tým měl 12 lidí. Tím jsme však přesáhli únosnost výroby ve dvorním traktu a v rámci zkvalitnění našich služeb jsme během Vánočních svátků v roce 2003 přesunuli provozovnu na stávající adresu do Modřan. Získali jsme tím 1200 metrů dílenských a kancelářských prostor, což nám dovolilo zakoupit nové a větší stroje a tím zrychlit a zkvalitnit naše služby a velmi rozšířit sortiment materiálů.

V roce 2010 nás už bylo 24 a rozšířili jsme výrobní plochu o dalších 700 m.

V minulém roce jsme se si pronajali poslední zbývající volné plochy v objektu. V současnosti máme cca 2400 m² výrobních, skladovacích a prodejních prostor a náš kolektiv čítá 30 lidí, kteří jsou schopni zvládnout i mimořádně složité či atypické projekty. Zavedli jsme jednotný systém pro řízení skladu, zakázek a kontrolu kvality, investovali jsme do dalších technologií, včetně 3D softwaru a Backlighte pro LED.

Nemůžeme si stěžovat na nedostatek práce, spíš by se dalo říci, že jsme ve stavu trvalé přetíženosti. Naši obchodníci denně vyřídí průměrně 190 mailů, a vytvoří přes 40 zakázek. Přesto se nám dost často stává, že nestihneme okamžitě odpovědět všem našim zákazníkům, za což se tímto omlouváme.

Používáme soubory cookies ke zlepšení uživatelského prostředí na těchto webových stránkách, pro analýzu provozu a personalizaci obsahu a reklamy.

přijmout všenastavitodmítnout