plexi@plexi.cz
menu
×

Váš prohlížeč již bohužel není podporován

Oficiální podpora firmy Microsoft pro aplikaci Internet Explorer 11 (IE 11) byla ukončena v roce 2020.

Stáhněte si, prosím, některý z modernějších a bezpečnějších prohlížečů:

COVID zábrany

Přepážky a zábrany k pokladnám a do recepcí

Na přání Vám vyrobíme jakoukoli přepážku či zábranu. Poradíme Vám s vhodným materiálem a způsobem uchycení.

Dodací termíny pro maloodběratele bývají cca 1 týden v závislosti na složitosti výroby a momentální frontě objednávek na dílně.

Covid zábrany rovné

Provedení: 5mm čiré plexi řezané laserem, všechny hrany zabroušeny, rohy mají radius. V přepážce otvor cca 300×120 mm (není problém na přání upravit velikost nebo jej vynechat).

Stojny jsou vyrobeny z 8mm plexi pro lepší pevnost, v dostatečné šíři pro optimální stabilitu. Ke každé přepážce dodáváme silikonové bunpony zabraňující posuvu stojny po povrchu stolu.

Přepážky je možné skládat za sebou, do různých úhlů, lze je i spojovat čirými plexisklovými prvky. Spojovací prvky mohou být rovné nebo rohové, bývají vyráběny na míru.

Velmi se osvědčil nerezový systém CITINOX Plus, hlavně pro zavěšení přepážek a jako distance u komunikačních otvorů. Na přání mohou být hrany polepeny výstražnou PVC folií.

Upozorňujeme zákazníky na nevhodnost použití lihových prostředků a rozpouštědel pro čištění plexisklových zábran. K čištění doporučujeme jarovou vodu, popřípadě čistý (lékařský benzín) který nezanechává šmouhy.

Více o čištění a ošetřování plexi zde.

Základní ceny rovných přepážek / covid zábran:

cena vč. DPH
Rovná přepážka – šířka 750 x výška 1000 mm1260 Kč
Rovná přepážka – šířka 1000 x výška 1000 mm1530 Kč
Rovná přepážka – šířka 1500 x výška 1000 mm2303 Kč

Tyto ceny platí pro odběr 1 až 2 kusů – pro větší množství či jiné rozměry si prosím vyžádejte aktuální cenovou nabídku.

Covid zábrany ohýbané

Provedení: 5mm čiré plexi, polotovar řezán laserem, hrany zabroušeny. Jsou dražší než rovné, ale jejich vzhled a funkčnost bývá lepší.

Spodní ohyb umožňuje přilepení přepážky na recepční pult či táru, popřípadě lze přepážku vybavit silikonovými bunpony proti posuvu po stole.

Základní ceny ohýbaných přepážek /covid zábran:

cena vč. DPH
Ohýbaná přepážka 750 x 950 x 250 mm2006 Kč
Ohýbaná přepážka 950 x 950 x 250 mm2270 Kč
Ohýbaná přepážka 1500 x 950 x 250 mm3046 Kč

Tyto ceny platí pro odběr 1 až 2 kusů, pro větší množství či jiné rozměry si prosím vyžádejte aktuální cenovou nabídku.

Ceny jsou aktualizovány dne 9.5.2021, v horizontu několika dní se mohou změnit dle ceny surovin. Prosím, vyžádejte si aktuální nabídku. Ceny na ostatní rozměry a provedení přepážek a zábran Vám rádi spočítáme dle Vašeho zadání.

Covid zábrany závěsné, montáže přepážek

Zavěšené zábrany je dobré použít tam, kde je třeba zajistit stabilitu a nelze použít širokou základnu. Pokud to jde, doporučujeme nerezové závěsné prvky Citinox.
Montujeme přepážky na míru do recepcí, školních jídelen, lékáren, poliklinik a dalších institucí…

Zpět na úvod

Ceny, ocenění a certifikáty

Ceny se zpravidla dávají jako uznání ze nějaký výkon nebo čin, který si zasluhuje obdivu. Bývá pravidlem, že čím je soutěž prestižnější a má méně kategorií (a bývá tak rozdáno i méně cen), tím jsou ceny nákladnější a honosnější.

Vyrábíme a dodáváme ceny do televizních soutěží, pro kulturní, sportovní a reklamní akce, jakož i filmové ceny. Vzhledem k dobré spolupráci nás výtvarníci a architekti oslovují pravidelně, takže není výjimkou spolupráce v horizontech mnoha let.

Magnetické bločky, popisky a cenovky

Magnetické bločky jsou moderní, reletivně levnou možností pro instalaci certifikátů, cenovek a popisek zboží ve velmi atraktivní formě. Jsou spojené zalisovanými neodymovými magnety, které mají při malé velikosti velkou magnetickou sílu.

Obvykle se pro cerifikáty a reprezantativní grafické ztvárnění používají bločky silnější v celkové síle 24-40mm, pro cenovky a popisky je lze použít už od síly 8mm.

Nespornou výhodou je možnost výměny grafiky či popisky bez námahy, stačí od sebe jednoduše oddálit magneticky spojené destičky.

Při instalaci pak jistě oceníte, že působením statického náboje na plexiskle se tiskovina na jednu stranu „přilepí“ a zabrání tak posunu při kompletaci.

Magnetické bločky a popisky vyrábíme nejen na zakázku – několik typů máme i skladem. Přijímáme objednávky jak na kusové zakázky, tak i na velké serie.

Velmi zajímavého efektu lze docílit v kombinaci s digitálním tiskem– tisk s vloženým certifikátem či cenovkou nejsou ve stejné rovině a to vytváří prostorový efekt.

Světelná reklama

Světelné reklamy jsou nedílným vybavením všech prodejen a provozoven.

Navrhujeme a vyrábíme

výstrčné reklamy, světelné reklamní panely, gravírované nasvětlené desky, krabicová písmena, LED diodová písmena a nápisy, reklamní totemy a atypické světelné reklamy

Jako zdroj světla nejčastěji používáme vysoce svítivé LED diody, pro větší plochy zářivky s elektronickým předřadníkem.

Kryty modelů a vitríny

Každý nový architektonický model se prezentuje s krytem, který uchrání vzácné a velmi pracné dílo před prachem a mechanickým poškozením. Z krytu se tak stává doplněk reprezentativního celku, a stejně jako samotný model má určitou vypovídající hodnotu. Seberealičtější a propracovaný model v nekvalitně slepené plexisklové bedně prostě nikoho neosloví…

MK PLEXI s.r.o. se výrobou krytů zabývá od začátku své existence a má již velký okruh stálých zákazníků z řad modelářů, architektů a výtvarníků.

Vyrábíme též plexi boxy které mohou mít nepřeberné množství modifikací: závěsné vitrýnky, kryty na obrazy, kasičky na peníze, reprobedny, boxy do chemického, jaderného výzkumu a zdravotnictví, plexisklové kazety, tubusy, pořadače, zásuvky, trezorové zásuvky na bankovky, atd.

Zde chystáme galerii obrázků, prosíme o trpělivost.

Používáme soubory cookies ke zlepšení uživatelského prostředí na těchto webových stránkách, pro analýzu provozu a personalizaci obsahu a reklamy.

přijmout všenastavitodmítnout