plexi@plexi.cz
menu
×

Váš prohlížeč již bohužel není podporován

Oficiální podpora firmy Microsoft pro aplikaci Internet Explorer 11 (IE 11) byla ukončena v roce 2020.

Stáhněte si, prosím, některý z modernějších a bezpečnějších prohlížečů:

Prodej odřezků a zbytků

Pro studenty, kutily a výtvarníky jsme otevřeli místnůstku, kde si mohou vybrat odřezky různých barev a materiálů za cca 80% nákupní ceny.

Hodně lidí nás žádalo, že by si sami vybrali vhodný kousek plexiskla – potřebují se inspirovat, popřípadě si materiál „osahat“. To ale z hlediska bezpečnosti osob pohybujících se ve skladu a na dílně není reálné. Proto jsme zavedli separátní místnost s uloženými zbytky materiálů, kde se každý může v klidu a bezpečně probírat odřezky, zvážit si je a tím i okamžitě zjistit jejich cenu.

Ceny odřezků:

Čiré a mléčné plexi – 100 Kč/kg
Barevné plexi – 150Kč/kg
Pěněné PVC, bondy, axpet, petg, HPS, polypropylen, polyetylen – 80Kč/kg

Uvedené ceny jsou bez DPH

Pravidla prodeje odřezků:
Odřezky jsou většinou malé kusy, nečekejte, že zde najdete metrový a větší kus materiálu- od toho je prodej v kanceláři.
Prodej je založen na principu důvěry, kdy zákazník si sám vybere materiály, zváží, a dojde do kanceláře nahlásit hmotnost a zaplatit.
Prosíme o opatrnost při manipulaci, hrozí poranění ostrými hranami!
Berte v potaz skutečnost, že všechny kusy jsou prodávány jako poškozené za zbytkovou cenu, tudíž je nelze reklamovat ani po zakoupení vrátit.
Materiál zde zakoupený již dále nezpracováváme, ten si lze pouze odnést.
Prosíme zákazníky aby v místnosti s odřezky zachovávali pořádek- desky které vyjmuli z regálu a nechtějí si odnést zase vrátili na své místo.

Budeme se těšit na Vaši návštěvu a doufáme, že si u nás vyberete kus, který Vás bude inspirovat k nákupu velké desky!

Prodej odřezků plexiskla

Prodej celých desek

Nabízíme maloodběratelům celé desky za velkoobchodní ceny.

Kliknutím na příslušný materiál v seznamu se o daném materiálu dozvíte více.

Prodáváme samozřejmě též plexisklové tyče a trubky. Desky můžeme na přání formátovat přesně dle požadavku zákazníka a dovézt je nebo zaslat na určenou adresu. Aktuální cenovou nabídku Vám vypracují naši obchodníci.

Pokud Vám stačí jen menší kus materiálu, navštivte prosím rubriku Přířezy na míru.

Přířezy na míru

Prodej na míru řezaných plexisklových desek, tyčí a trubek

Všechny materiály, které nabízíme po deskách, prodáváme též po částech.

Plastové desky, tyče a trubky řežeme na míru dle přání zákazníka, včetně zaleštění či zabroušení hran. Tato služba, která by se dala nazvat „plexi přes ulici“ je našimi zákazníky hojně vyhledávaná pro velký sortiment našeho zboží a rychlost realizace. Stálí zákazníci vědí, že jim stačí zavolat či poslat mailem objednávku a než k nám dorazí, mají přířez plexi připraven.

Informace pro nové zákazníky: kvůli přířezu nemusíte platit celou tabuli, zaplatíte jen to, co si odnesete. Výjimku tvoří pěnové PVC a komůrkový polycarbonát – tyto materiály prodáváme po částech desek.

V kanceláři Vám rádi při telefonickém dotazu řekneme cenu. V ceně již bude započtena i práce dle Vaší poptávky. Plexi Vám zpravidla uřízneme na počkání.

Pokud zákazník potřebuje pouze menší kus desky a vybere si z našeho skladu vhodný zbytek, který si odnese celý, bude mu účtována velkobchodní cena!

Prodej plexisklové drtě

Drcené plexisklo je hojně využíváno aranžéry, filmaři, při výrobě architektonických modelů, designového osvětlení a všude tam, kde se dají využít optické vlastnosti čisté plexisklové drtě.

Dá se použít také jako výchozí surovina při recyklaci plexiskla jeho regranulací, jako plnivo do akrylátových barev, filtrační medium…

V rámci důsledného zpracování plexisklových zbytků z výroby jsme pořídili bezsítový drtič od firmy Werner. Jeho hlavní předností je velmi čisté drcení, bez oběhu materiálu okolo rotoru a síta, čímž je zamezen oděr kovu a následné zašpinění tvrdých plexisklových krystalů.

Plexisklová drť má velikost krystalů 3 mm a nabízíme ji ve všech odstínech plexiskla.

1 kilogram drtě má objem cca 1,5 litru.

Vzorky barevné plexi drtě
Vzorky barevného drceného plexi
drcený Perspex odstín 6T21
Plexi drť
Drtič bezsítový
Bezsítový drtič Werner

Používáme soubory cookies ke zlepšení uživatelského prostředí na těchto webových stránkách, pro analýzu provozu a personalizaci obsahu a reklamy.

přijmout všenastavitodmítnout