plexi@plexi.cz
menu
×

Váš prohlížeč již bohužel není podporován

Oficiální podpora firmy Microsoft pro aplikaci Internet Explorer 11 (IE 11) byla ukončena v roce 2020.

Stáhněte si, prosím, některý z modernějších a bezpečnějších prohlížečů:

Pro mobilní klimatizace

Tiskneme na plexisklo

Tiskneme digitálně na plexisklo

Magnetické plexi bločky

Pastelové barvy plexiskla skladem

Covid zábrany

Covid zábrany

Opatření proti nákaze COVID – 19

S účinností od 17.3. bude povolen do prostor MK PLEXI s.r.o. vstup jen osobám se zakrytými nosy a ústy. Kancelář pro příjem a výdej zakázek máme otevřenou, nicméně vstup je omezen na 2 zákazníky současně.

Dále žádáme zákazníky, aby se snažili dobu návštěvy u nás omezit na minimum. Zavedená opatření mají chránit zdraví našich zaměstnanců a jejich rodinných příslušníků.

Děkujeme za pochopení!

Naše firma při Coronavirové krizi

23.3.2020

Apelujeme na naše zákazníky, aby se snažili komunikovat pokud možno mailem a po telefonu, jejich osobní přítomnost v kanceláři výrobu zakázky neurychlí, důležité je srozumitelné zadání.

Dále prosíme výtvarníky, designéry a studenty, kteří si potřebují vybrat „ten správný odstín materiálu“, aby zvážili, zda je to v nynější době opravdu tak důležité.

Obecně potom žádáme zákazníky aby se chovali k našim pracovníkům při příjmu a výdeji zakázek co nejšetrněji.
Budeme vděčni, když se od nich budete snažit udržovat bezpečný odstup 1,5 – 2 metry.

Je třeba si uvědomit, že stačí jeden nakažený kolega v kanceláři, aby se celá firma ocitla v karanténě, čímž by se kompletně zastavil provoz firmy na cca 2 měsíce.

Děkujeme za pochopení!

Problémy s řidiči firmy Toptrans!

Činí tak pod záminkou,že se paleta po cestě rozpadla, popřípadě že ji musejí okamžitě vrátit zpět.
Zásilky odesíláme na nových europaletách, nebo na paletách v kvalitě B, které šoféři „zbalí“ a jako přivýdělek dávají do výkupu.
Bohužel tím, že řidič vydělá 120-150Kč ve výkupu je schopen zničit zboží v ceně několika tisíc Kč.
Reklamace je pak velmi obtížná, protože dopravní společnost argumentuje tím, že příjemce zásilku převzal a to potvrdil podpisem.

Krabice s lehkým výrobkem byla na paletě připevněna ne pro to, aby se s ní lépe manipulovalo, ale aby byla jistota, že s výrobkem nebude během třídění zásilek a přepravy házet.

Prosím, ohlídejte si, že Vám bylo doručeno zboží s neporušeným obalem a na paletě.

laser Mercury

Mercury od firmy SEI s výkonem 400 Watů je to nejlepší, co se dá pro řezání plexiskla pořídit.

Laserový zářič Koherent s nominálním výkonem 430W, lineární motory se schopností pohybu 3m/s se zrychlením, které se uvádí v G, pracovní plocha 2,1m x 3,1m – toto jsou parametry, které dělají z našeho nového laseru absolutní špičku. Při testech výkonu jsme zkoušeli i řezání pěnového PVC (forex,vikupor,foamalux) -zjistili jsme, že řeže tak rychle, že hrana řezu nestihne ani zčernat, pouze zahnědne, ani nešpiní.

Plexisklo řeže tak rychle, že lidský faktor je jediná věc, která jej brzdí…

Sociální automobil

Včera byl slavnostně předán vůz Renault Kangoo v rámci projektu „Sociální automobil“ určený pro Sociální služby městské části Praha 12. Naše firma se opět sponzorsky podílela na financování tohoto vozu.

Socální automobil

Používáme soubory cookies ke zlepšení uživatelského prostředí na těchto webových stránkách, pro analýzu provozu a personalizaci obsahu a reklamy.

přijmout všenastavitodmítnout