2414 000 50
plexi@plexi.cz

Váš prohlížeč již bohužel není podporován

Oficiální podpora firmy Microsoft pro aplikaci Internet Explorer 11 (IE 11) byla ukončena v roce 2020.

Stáhněte si, prosím, některý z modernějších a bezpečnějších prohlížečů:

Pomocný skladník

Hledáme muže, který s úsměvem vydá zákazníkovi zakázku a pomůže mu s ní do auta. Bude leckdy ten poslední, koho zákazník z naší firmy uvidí, i on se bude podílet na vytváření kladné image naší společnosti. Dále bude pomáhat se zabalením zboží pro dopravu a udržováním pořádku na dílně.

Náplň práce:

  • vydávání zakázek zákaznikovi,
  • balení zakázek pro dopravu,
  • udržování pořádku na dílně,

Požadujeme:

  • minimálně vyučen,
  • slušné vystupování,
  • spolehlivost,

Nabízíme:

  • odměny podle výkonu,
  • práci v zavedené prosperující firmě,
  • možnost karierního růstu,
  • práci v úspěšném kolektivu,
  • pracovní doba lze po domluvě zkrátit,

Na Vaše případné dotazy k jednotlivým pozicím Vám rád odpoví jednatel společnosti Michal Krutil st., jemu též posílejte své životopisy na mailovou adresu mkrutil@plexi.cz