2414 000 50
plexi@plexi.cz

Váš prohlížeč již bohužel není podporován

Oficiální podpora firmy Microsoft pro aplikaci Internet Explorer 11 (IE 11) byla ukončena v roce 2020.

Stáhněte si, prosím, některý z modernějších a bezpečnějších prohlížečů:

Operátor – programátor laserů

Hledáme muže nebo ženu na pozici operátor laserů. Je to zajímavá a tvůrčí práce, protože pracovník si sám připravuje grafiku pro řezání či gravírování lasery, které samostatně obsluhuje. Jedná se o dvousměnný provoz, Po- ČT 6:00-14:00 a 14:00- 22:00, v Pá končí odpolední směna ve 20:00. Práce o víkendech se nevyžaduje.

Náplň práce:

  • tvorba- příprava dat pro lasery,
  • tvorba grafiky v programu Corel, popř. Rhino, Solidworks
  • obsluha laserů
  • manipulace s materiálem i hotovými výrobky,
  • aktivní kooperace s ostatními pracovníky.

Požadujeme:

  • minimálně SŠ vzdělání v technickém oboru ukončené maturitou,
  • naprostou spolehlivost a pečlivost,
  • trestní bezúhonnost.

Nabízíme:

  • Odměňování přímo úměrné množství odvedené práce, pracovník má po celou dobu přehled o svých výkonech a výdělku,
  • Průměrná mzda cca 46.000 Kč hrubého,
  • rozšiřování pracovních dovedností,
  • podílení se na zajímavých projektech které bývají vidět v médiích i v každodenním životě.

Na Vaše případné dotazy k jednotlivým pozicím Vám rád odpoví jednatel společnosti Michal Krutil st., jemu též posílejte své životopisy na mailovou adresu mkrutil@plexi.cz

přijmout všenastavitodmítnout