plexi@plexi.cz

Váš prohlížeč již bohužel není podporován

Oficiální podpora firmy Microsoft pro aplikaci Internet Explorer 11 (IE 11) byla ukončena v roce 2020.

Stáhněte si, prosím, některý z modernějších a bezpečnějších prohlížečů:

Obchodní asistentka

Tato pozice je vhodná i pro čerstvé absolventky škol, vše Vás naučíme, rázem se stanete důležitou součástí kolektivu. Pozice má pomoci odlehčit obchodníkům s rutinou vydávání zakázek, jednoduchým prodejem přířezů, obsluhou pokladny a tak podobně. Slibujeme středně vysoké pracovní vytížení, zajímavou a kreativní práci, slušný plat a možnost kariérního postupu.

Náplň práce:

  • prvotní jednání se zákazníkem,
  • tvorba cenových nabídek,
  • prodej materiálů,
  • vydávání hotových zakázek,
  • obsluha pokladny,
  • aktivní komunikace se zákazníky i dodavateli materiálů,
  • presentace firmy na sociálních sítích

Požadujeme:

  • minimálně SŠ vzdělání technického či ekonomického směru,
  • samostatné a logické myšlení, aktivní přístup, dobré komunikační schopnosti a to i v AJ,
  • pečlivost, spolehlivost,
  • znalost MS Office,
  • ochotu stále se učit.

Nabízíme:

  • odměny podle osobních a firemních výsledků,
  • práci v zavedené prosperující firmě,
  • rozšiřování pracovních dovedností,
  • práci v úspěšném kolektivu.
  • mzdu 24 000-32 000 Kč

Umožníme vám si vybrat dovolenou i ve zkušební době, vše se dá domluvit.

Na Vaše případné dotazy k jednotlivým pozicím Vám rád odpoví jednatel společnosti Michal Krutil st., jemu též posílejte své životopisy na mailovou adresu mkrutil@plexi.cz

Pracoviště asistentky

přijmout všenastavitodmítnout