2414 000 50
plexi@plexi.cz
menu
×

Váš prohlížeč již bohužel není podporován

Oficiální podpora firmy Microsoft pro aplikaci Internet Explorer 11 (IE 11) byla ukončena v roce 2020.

Stáhněte si, prosím, některý z modernějších a bezpečnějších prohlížečů:

Nabízíme práci domů

V rámci zakázkové výroby potřebujeme občas vypomoci s kompletací, popřípadě s přípravou polotovarů, typickým příkladem jsou drobné plexisklové díly ze kterých je potřeba po vyřezání laserem sundat ochrannou folii. Jedná se zpravidla o větší serie v řádech stovek až tisíců kusů. Tato činnost ač nenáročná zabírá čas vysoce kvalifikovaným pracovníkům a proto se ji snažíme přesunout na brigádníky. Není při ni potřeba žádného dílenského vybavení, dá se zvládnout u kuchyňského stolu…

Podmínky poskytování práce domů:
Při přebírání polotovarů je brigádník vždy poučen o způsobu jejich zpracování, následného balení atd, dostane od nás potřebné vybavení, například sáčky, krabice, bílé látkové rukavice, balící potřeby atd.
Za polotovary zaplatí brigádník při přebírání kauci dle hodnoty a množství polotovarů, bude mu vrácena zároveň s výplatou odměny.
Cena za dílo je stanovena zpravidla za kus, popř. komplet, je známa vždy předem.
Vyplacení odměny brigádníkovi většinou probíhá zároveň s odevzdáním upravených polotovarů, u dílů kdy je třeba kontrola kvality provedené práce se může výplata zdržet o 1-3 dny v souvislosti s vytížeností přebírajícího pracovníka.
Brigádník si sám může určit, kolik polotovarů zvládne zpracovat, je s ním dopředu dohodnut termín výroby, který je závazný a neměnný.

Zájemci o práci domů se mohou registrovat vyplněním formuláře níže, nebo přímo na provozovně MK PLEXI s.r.o.
NEPLATÍTE žádné vstupní a registrační poplatky, vyplněním formuláře nás budete informovat o Vašich možnostech a flexibilitě, neplynou Vám z jeho vyplnění žádné závazky.
Na druhou stranu nečekejte, že Vás okamžitě zavalíme prací, práci domů rozdáváme jen při vysoké vytíženosti našich pracovníků a dle vhodnosti použití brigádníků.

Vyplněný dotazník lze zaslat mailem, plexi@plexi.cz do předmětu prosím napište „Práce domů“
poštou na adresu: MK PLEXI s.r.o., Mezi Vodami 17a, 143 00 Praha 4
nebo se s ním stavit a předat jej v recepci.
Všechny případné informace Vám sdělí Michal Krutil st. na tel.č. 7 333 999 22

Za Váš zájem o práci domů předem děkujeme, všem odpovíme.

Prosíme agentury a zprostředkovatele práce aby nás neoslovovali s „výhodnými nabídkami“ nebude na ně reagováno!

Používáme soubory cookies ke zlepšení uživatelského prostředí na těchto webových stránkách, pro analýzu provozu a personalizaci obsahu a reklamy.

přijmout všenastavitodmítnout